Oyun

Büyük ödüllü Rainbow Six Siege Türkiye Kupası'nın ilk ayağı için kayıtlar açıldı

 Turnuvaya takımınızla kayıt olun, Rainbow Six: Siege sahnesinde gerçekleşecek rekabet ve heyecan dolu, büyük ödüllü bu mücadeleyi sakın kaçırmayın!

Büyük ödüllü Rainbow Six Siege Türkiye Kupası'nın ilk ayağı için kayıtlar açıldı

NVIDIA Reflex teknolojisi özel turnuvalarda mücadele edenler kadar rekabetçi oyunlardan hoşlanan oyucular için de büyük avantaj sunuyor. Rainbow Six Siege’nin başını çektiği en iyi 10 rekabetçi nişancı oyunundan yedisi NVIDIA Reflex desteğine sahip. Bu da oyuncuların daha düşük sistem gecikmesi elde etmelerine ve böylece en iyi şekilde oynamalarına olanak tanıyor.  NVIDIA Reflex ayrıca tüm RTX 30 Serisi ürün yelpazesinde destekleniyor.

Yüksek FPS Kazandıracak!

Günümüz oyunlarında artık 60 FPS yeterli olmuyor ve rekabette geri kalmamak için en az 144 FPS şart görünüyor. Özellikle Rainbow Six: Siege gibi FPS oyunlarında hızlı ekran kartlarının sunduğu yüksek kare hızları rakibi daha çabuk görmeye olanak sağlayarak rakibi vurma şansını artırıyor. Böylece 144 FPS ve üzeri kare hızlarıyla oynayan oyuncular 60 FPS ile oynayanlara göre rekabete bir adım önde başlıyor. NVIDIA, Rainbow Six: Siege’de 144 FPS gibi yüksek değerlere ulaşabilmek için RTX 2060 ve üstü ekran kartı modellerini öneriyor. Şirketin ayrıca “Yüksek FPS Oyun Kazandırır” ismiyle rekabetçi oyunlarda yüksek FPS’in öldürme/ölme oranlarını ne ölçüde arttırdığına değinerek yüksek kare hızlarının önemini anlattığı bir çalışması bulunuyor. İlginç bilgilerin yer aldığı çalışma hakkında daha detaylı bilgiye linkten ulaşılabiliyor.

Turnuva Kayıt Başlangıcı:  25.12.2021

Turnuva 1. Eleme Tarihi:  1-2 Ocak 2022

Turnuva 2. Eleme Tarihi:  15-16 Ocak 2022

Turnuva 3. Eleme Tarihi:  22-23 Ocak 2022

Turnuva 4. Eleme Tarihi:  29-30 Ocak 2022

Turnuva 5. Eleme Tarihi:  5-6 Şubat 2022

Finaller : 12-13 Şubat 2022

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.