Oyun

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered geliyor!

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, PEGI tarafından mevcut konsollar için listelendi. İşte detaylar!

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered geliyor!

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered PEGI (Pan European Game Information) tarafından PlayStation 4 platformu için derecelendirildi.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered geliyor!

Geçtiğimiz sene Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Amazon İtalya tarafından PlayStation 4 ve Xbox One için listelenmişti ve Charlie Intel ile Eurogamer'ın kaynakları oyunun gerçekliğini doğrulamıştı. Ayrıca remastered versiyonda sadece tek oyunculu modun bulunacağı çok oyunculu modu içermeyeceği yine Charlie Intel ile Eurogamer'ın kaynakları tarafından belirtilmişti.

Derecelendirme de bunu destekliyor.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Kasım 2016'da Call of Duty: Infinite Warfare'ın özel sürümlerine dahil olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapmış ve Haziran 2017'de PlayStation 4 için Temmuz 2017'de Xbox One ve PC için bağımsız olarak satışa sunulmuştu. Modern Warfare 2'de de benzer bir yol izlenebilir.

Activision henüz konu hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı. Buna ek olarak PlayStation Plus kullanıcılarına Mart ayı ile beraber Call of Duty: Modern Warfare Remastered ücretsiz olarak dağıtılacak. İlk oyunun elden çıkarılması da bu iddiaları güçlendirecek nitelikte. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.