Oyun

Yeni Star Wars projesinden ilk detaylar!

Respawn Entertainment'ın uzun bir süredir geliştirmekte olduğu Star Wars Jedi: Fallen Order'dan ilk detaylar verildi. İşte detaylar!

Yeni Star Wars projesinden ilk detaylar!

Respawn Entertainment'ın uzun bir süredir geliştirmekte olduğu Star Wars aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order'ı en sonunda görme fırsatı yakalayacağız. Yayıncı Electronic Arts, Star Wars Jedi: Fallen Order'ın 13 Nisan'da düzenlenecek Star Wars Celebration Chicago paneli esnasında tanıtılacağını duyurdu.

Yeni Star Wars projesinden ilk detaylar!

Konu hakkında sosyal medya mecralarından yapılan açıklamada;
 
"13 Nisan Cumartesi özel bir panelde Electronic Arts ve Respawn Entertainment; oyuncuların Order 66'dan kurtulan ve Jedi Order'ın çöküşünden sonra galaksiyi keşfeden Padawan ile buluşacakları Star Wars Jedi: Fallen Order'ın perdesini kaldıracak. Panel daha önce hiç yayınlanmamış detayları içerecek." sözlerine yer verilmiş durumda.


 
Daha önce duyurulduğu üzere, oyunun hikayesi Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith ve Star Wars: Episode IV – A New Hope arasında geçecek ve oyun sonbahar 2019 döneminde konsollar ve PC için çıkış yapacak. Bundan önce Dead Space serisinin yapımcılarının geliştirmekte olduğu aksiyon macera türünde bir Star Wars oyunu üzerinde çalışılıyordu ancak EA'nin stüdyoyu kapatması ile beraber bu proje rafa kaldırılmıştı.

Şimdi ise Respawn Entertainment'a bu görev verildi. Bakalım karşımıza nasıl bir proje ile çıkacak stüdyo?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.