Oyun

The Walking Dead projesi iptal edildi!

Skybound Entertainment, Overkill's The Walking Dead'in tüm versiyonlarının iptal edildiğini resmi olarak duyurdu.

The Walking Dead projesi iptal edildi!

Skybound Entertainment, Overkill's The Walking Dead'in tüm versiyonlarının iptal edildiğini resmi olarak duyurdu. Bu durumun Kasım 2018'de çıkış yapan PC versiyonunu nasıl etkileyeceği belli değil zira Deluxe Edition'ı satın alan kullanıcılara dokuz bölümlük Sezon 2 sözü verilmişti.

The Walking Dead projesi iptal edildi!

Muhtemelen içerik çoktan tamamlanmışsa kullanıcılara sunacaklardır veya iade kabul edeceklerdir. PlayStation 4 ve Xbox One versiyonları da planlanıyordu ve iki kez ertelendi. Şimdi ise tamamen iptal edildi. Skybound Entertainment tarafından konu hakkında yapılan açıklama:


 "Bugün itibarıyla, Starbreeze Studios ile yapmış olduğumuz sözleşmeyi feshettik ve Overkill's The Walking Dead'e yönelik tüm çabaları durduracağız. Yapımcılarımız 2014'ten bu yana The Walking Dead evrenini fevkalade bir co-op aksiyon birinci şahıs nişancı oyunu ile genişletmek için çok çalıştı.

Oyunda gördüğümüz birçok sorunu çözmek için Starbreeze ile elimizden geleni yaptık fakat nihayetinde Overkill's The Walking Dead standartlarımızı karşılamadı ve söz verdiğimiz kalitede olmadı. Hayranlar için çok üzgünüz ve onların yaşadığı hayal kırıklığını biz de yaşıyoruz.

Hayranlarımıza sunabileceğimiz en yüksek kaliteli içeriği sağlamayı sürdürmeye çalışacağız ve IP için alternatif video oyunu seçeneklerini aramaya devam edeceğiz." Peki ya siz Overkill's The Walking Dead'i bekleyenlerden biri miydiniz? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.