Oyun

Epic Games ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı!

Her hafta takipçilerine ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunlarını da açıkladı.

Epic Games ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı!

Ücretsiz olarak sunmuş olduğu oyunlar ve yaptığı indirimler sayesinde son dönemlerde oldukça popülerlik kazanan Epic Games, kullanıcılarını bu hafta da sevindirecek. Bahsi geçen platform tarafından yapılan son açıklama, önümüzdeki hafta sunulacak olan ücretsiz oyunları ortaya çıkardı. Buna göre şirket, önümüzdeki hafta iki oyunu ücretsiz hale getirecek. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve haberimizin detaylarını sizlerle paylaşmış olalım.

Epic Games ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı!

Epic Games 19 Ağustos tarihinden itibaren ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı. Yapılan açıklamaya bakılırsa şirket, 3D platform ve strateji oyunu olan Void Bastards ve 2017 yılında Playtonic Games tarafından geliştirilen Yooka-Laylee isimli oyunu ücretsiz hale getirecek.

Nişancılık özelliğinizi ve zekanızı kullanmak zorunda olduğunuz Void Bastards, ilk defa 2019 yılında karşımıza çıkmıştı. Gizemli yaratıklara karşı verdiğimiz mücadeleyi konu alan yapımı 19 Ağustos tarihinden itibaren kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Yooka-Laylee ise bukalemun olan Yooka ve yarasa olan Laylee isimli kahramanlarımızın hikayesini konu alıyor. Buna göre büyülü kitabı kötü bir şirketin elinden alması için yaratılan ikili, amansız bir mücadelenin içerisinde kendilerini buluyor. Nintendo’nun 3D platform oyunlarından feyz alan yapımın görüntüleri ise biraz eski kalıyor diyebiliriz. Eğer oyunu kütüphanenize eklemek istiyorsanız, yukarıda belirttiğimiz gibi 19 Ağustos gününü beklemeniz gerekecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.