Oyun

Ceiron Wars'ın çıkış videosu yayınlandı!

Ceidot Studios tarafından hazırlanan türk yapımı oyunun çıkış videosu oyunseverlere sunuldu.

Ceiron Wars'ın çıkış videosu yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Ceidot Studios tarafından yapılan Türk Yapımı Ceiron Wars oyununun yeni çıkış videosu yayınlandı. Beta test sürecinde olunan oyun için yeni çıkış videosu yayınlandı.

Ceiron Wars tamamen bir türk yapımı olarak karşımıza çıkacak. Firma şuan için beta'nın test aşamalarını sürdükdüklerini, oyunu kısa zaman içinde piyasaya sunacaklarını belirtti.

1330876498_fgsdt.jpg

Yeni oyunun Türk Yapımı olduğunun kanıtlarından birisi de Ceiron Wars'ın ana sayfasında geçen şu sözler: "Öyle bir zaman gelir ki, neredeyse herkes onun yörüngesine girmiş olur. Herkes çaresizce onun çekim alanında salınır, etrafında döner. Çarpışma artık kaçınılmazdır. Zira herkes onu ister, tek başına ister..."

Oyun ile ilgili bilgiler için oyunumuzun ana sayfasına bakabilir, tam sürüm ile ilgili haberlere göz gezdirebilirsiniz.
http://www.ceironwars.com/

Yakın zaman içinde tam sürüm ile karşımıza gelecek olan Ceiron Wars'ın kullanıcılara sunulan videosu ise tam sürümde gelecek ambians ile ilgili görüntüler içeriyor.

::Yeni Türk Yapımı Ceiron Wars'ın çıkış
::

1330877072_ekran-alintisi.jpg
::Yeni Türk Yapımı Ceiron Wars'ın çıkış ::

Yorumlar
Misafir
anasayfada türkçe yazınca türk mü yapmış oluyor yani. bu oyunun da çin menşeili bir oyunun türkçeleştirilmesinden ibaret birşey olduğunu düşünüyorum açıkçası
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.