Oyun

Crackdown 2 Xbox One kullanıcılarına ücretsiz!

Xbox One kullanıcılarına güzel bir haberimiz var. Xbox 360 konsollara çıkan Crackdown 2, Xbox One kütüphanesine de eklendi.

Crackdown 2 Xbox One kullanıcılarına ücretsiz!

Crackdown 3 belki de beklenen ilgiyi göremedi. Ancak serinin severlerini unutmayan yapımcılar Crackdown serisinin bir önceki oyunu Crackdown 2'yi Xbox One kütüphanesine ekledi. 

Crackdown 2 Xbox One kullanıcılarına ücretsiz!

Xbox’dan Larry Hryb, Twitter üzerinden Xbox 360 için çıkan Crackdown 2’nin Xbox One’ın giderek genişleyen kütüphanesinde de yerini alacağını açıkladı. Xbox Live üyeliği olan kullanıcılar direkt olarak oyuna erişebilecek ve serinin bir önceki oyununu doyasıya oynayabilecek. 

Peki ya Crackdown 3 bizlere neler sunuyor? Yapım, adalet ajanlarının şeytani şirket TerraNova Worldwide ile olan savaşını konu alıyor. Oyuncular, hikaye modunu ister arkadaşlarıyla isterse tek başlarına Xbox One ve Windows 10 platformlarında oynayabilirler.

Bunun yanı sıra, 4K çözünürlük ve HDR görüntü desteğine sahip zengin sahnelere sahip Crackdown 3’te, yıkımın en büyük silah olduğu, tamamen yeni “Wrecking Zone” modu ile oyuncular birbirlerine karşı oynama fırsatı buluyor. 

Crackdown 3, oyuncularına kontrolden çıkmış, kargaşa ve yıkım dolu acımasız bir suç imparatorluğuna adalet getirmek için süper güçlere sahip bir ajan olarak suçla savaşma heyecanı yaşatıyor. Fütürist bir şehir, dönüşen araçlar ve geniş bir silah yelpazesi oyuncuları bekliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.