Oyun

Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi çıktı! Keşke çıkmasaydı!

CDPR, Cyberpunk 2077 için 1.2 güncellemesini yayınladı. 40 GB büyüklüğündeki bu güncelleme oyunu düzeltmeye yetmedi. Oyun hala hatalı!

Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi çıktı! Keşke çıkmasaydı!

The Witcher 3'ün geliştiricisi olan CDPR, 2020 yılına damga vurmasını beklediği oyunu Cyberpunk 2077'yi uzun ertelemeler sonucunda yayınlamıştı. Ancak oyun o kadar berbattı ki buglardan dolayı kimse doğru düzgün oynamamıştı. Hatta oyun PlayStation 4'te çalışmadığı için PS Store'dan atılmıştı. Oyunculardan defalarca özür dileyen CDPR, sorunları çözeceklerini açıklamıştı. Bugün ise Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi yayınlandı.

Konsol ve PC için gelen ve yaklaşık 40 GB büyüklüğünde olan bu güncelleme sıkı durun hiçbir sorunu çözmüyor! Evet oyun kadar büyük olan 40 GB'lık bu güncelleme yine oyundaki hataları düzeltmiyor. Son yılların en büyük fiyaskosu olan Cyberpunk 2077'nin hatalarından arınması için oyunun komple baştan yazılması gerekiyor.

Yapay zekaya dair hiçbir şeyin olmadığı oyunun düzelmesi ve küllerinden yeniden doğması pek mümkün görünmüyor. Maalesef ki güzelim Cyberpunk evreni böylesine kötü bir oyun ile mahvedildi diyebiliriz.

Sektörde sözü geçen kişi ve kurumların bu oyuna hala 100 tam puan vermeleri işin arkasında bir şeylerin olduğunu gösteriyor. Metacritic kullanıcı puanı 3.6 olan ve en kötü oyunlar arasında yer almayı başaran Cyberpunk 2077 için tüm umudumuzu kaybettiğimizi belirtelim.

Yorumlar
Hamdi
Ne biçim bir haber ya bu? İnsan şunları yazmaya utanır. Çöplük site
Cevapla
Gugıla verdiğiniz reklamla gelen gamer
Haberde hiçbir detay yok, metacritic skoru 70 falan oyunun şu an ÇÖP habercilik anlayışı bu sanırım
Cevapla
DNA-X
Aynı fikirdeyim. Bu yazı, oyunu karalama kampanyasından başka bir şey değil. Oyunun artıları, eksilerinden daha fazla ve zengin bir içeriğe sahip.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.