Oyun

Cyberpunk 2077 E3’te geliyor!

Sızan E3 katılımcı listesi sayesinde Cyberpunk 2077'in bu yıl fuarda olacağı kesinlik kazandı.

Cyberpunk 2077 E3’te geliyor!

Duyurulduğu günden beri neredeyse tüm oyuncuların deli gibi merak ettiği Cyberpunk 2077’nin ilk videolarını görmeye düşündüğümüzden çok daha yakın olabiliriz.

Hatırlayacağınız gibi birkaç ay önce CD Projekt RED’in bu yılki E3’te yer alacağına ve Cyberpunk 2077’yi göstereceğine dair bazı söylentiler işitip duruyorduk. E3’ün bugün yayınlanan katılımcı listesi, CDPR’ın fuara gerçekten katılacağını ve “modern sistemler için geliştirilen bir rol yapma oyununu” tanıtacağını resmen doğruladı.

Her ne kadar oyunun adı açık bir şekilde belirtilmese de “RYO” ibaresi bizler için yeterli bir kanıt elbette. Zira stüdyonun hâlihazırda üzerinde çalıştığı başka bir bilinen proje yok. Cyberpunk 2077 hem TPS, hem de FPS bakış açılarıyla oynanabilecek, herhangi bir mikro ödeme içermeyecek ve The Witcher 3’e benzer şekilde ek paketler alacak. Bakalım E3 2018’de yeni olarak neler öğreneceğiz hep beraber göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.