Oyun

Cyberpunk 2077 ön yüklemeye açıldı

Hayranları tarafından merakla beklenen gelecekte geçen Cyberpunk 2077 oyunu ön yüklemeye başlandı.

Cyberpunk 2077 ön yüklemeye açıldı

Birkaç kez ertelenen ve hayranlarının büyük bir sabırsızlıkla beklediği gelecekte futuristik bir dünyada geçen Cyberpunk 2077 oyununun ön yüklemesi açıldı. Oyunu sipariş verenler tarafından ön yüklemeye açılan Cyberpunk 2077, 10 Aralık'tan itibaren oynanabilecek.

Cyberpunk 2077 ön yüklemeye açıldı

Ön yükleme özelliği PC ve Xbox sürümünde kullanılabiliyor. PS4 ön yüklemesinin ise 8 Aralık (yani bugün) başlaması bekleniyor. PC sürümünün Steam ve Epic Games Store üzerinden alınabilecek oyunun boyutu ise 57.3 GB.

Siber bir dünyanın hakim olduğu 2077 yılında geçen oyunda Keanu Reeves'in hayat verdiği bir karakteri de canlandırabiliyorsunuz. Devasa bir dünyada geçen oyunda yarı robot, yarı insan karışımı sibernatik varlıklar da yer alıyor.

Oyun birkaç kez ertelenmiş ve bu ertelemeler hayranları tarafından hayal kırıklığı ile karşılanmıştı. Oyunun yabancı basında ortaya çıkan puanların büyük bir bölümünün yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Sayısı az olan bazı yayınlar ise oyundaki eksiklikler yüzünden puanlarını biraz düşük verdi. 

Öte yandan Cyberpunk 2077 oyunun ön yüklemesi başlamış olsa bile oyunu oynamaya ancak 10 Aralık 2020 tarihinde başlayabileceğinizi belirtelim. Oyunun Türkiye fiyatlarına baktığımızda ise PC sürümünün 249 TL, Xbox sürümünün 468 TL, ve PlayStation sürümünün ise 459 TL olduğunu görüyoruz.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.