Oyun

Days Gone'dan duygu yüklü fragman!

Bend Studio, Days Gone için ‘Sarah ve Deacon'ın Düğünü’ başlıklı bir video yayınladı.

Days Gone'dan duygu yüklü fragman!

Sony Interactive Entertainment ve Bend Studio, Days Gone için ‘Sarah ve Deacon'ın Düğünü’ başlıklı iki buçuk dakika uzunluğunda yeni bir fragman yayınladı. 

Evliliklerinden iki yıl sonra Sarah Whitaker gitmiştir ve ana karakterimiz Deacon St. John'a Sarah Whitaker ile ilgili geride kalan şey sadece bir fotoğraftır ve Deacon St. John trajik geçmişiyle baş etmeye çalışır. 

Days Gone'dan duygu yüklü fragman!

Bu devasa açık dünya aksiyon macera oyunundaki bozulmuş dünyanın korkularıyla yüzleşecek yeteneklere ve cesarete sahip misin? Eski motosiklet çetesi üyesi olan ve ölümün çepeçevre sardığı topraklarda yaşama tutunacak bir sebep arayan ganimet avcısı Deacon St. John’ın yerine geç.

Değerli eşya ve silah üretecek ekipmanlar bulmak için terk edilmiş yerleşkeleri yağmala veya şansını, adil ticaret veya daha kanlı yollarla hayatını sürdürmeye çalışan diğer afetzedelerde dene.
 
İnsanoğlu küresel bir salgın kriziyle dibe vurdu ve Kaçık olarak bilinen vahşi yaratıkların istilası altında. Zorlu Pasifik Kuzeybatısı’nda yeni bir hayata başlarken atacağın ilk adımlar, aynı zamanda son adımların olabilir.

Days Gone 26 Nisan 2019'da Türkçe altyazı seçeneğiyle PlayStation 4 için çıkacak. Oyunun standart sürümü 429,00 TL, deluxe sürümü 489,00 TL'den PlayStation Store'da ön siparişte.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.