Oyun

Dead İsland: Riptide İlk oynanış videosu!

Dead İsland'in yeni ek paketi Riptide'nin bütün yeni özelliklerini gözler önüne serecek müthiş bir video!


1359071293_dead-island-riptide-1.jpg
Bir grup dost ile tenha bir adaya tatil yapmaya gittiniz, ve bu dostlarınız da dahil olmak üzere adadaki birçok insan teker teker zombilere dönüştü. Peki böyle bir durumda ne yapardınız?

Cevap çok basit, Hayatta kalmaya çalışmak…

Dead İsland işte böyle bir hikayeyi konu alıyor. Oyunu bu kadar güzel ve farklı kılan ise bir yandan hayatta kalma mücadelesi verirken bir yandan da yeteneklerinizi geliştirip para kazanıyor ve yeni silahlar alıp bu parayı çatır çatır harcıyorsunuz. Tabi zombiler de tuzu biberi oluyor.

Yukarıda Dead İsland’i biraz olsun özetlemeye çalıştım. Şimdi ise oyunun genişleme paketi olarak Dead İsland: Riptide için geri sayım başladı. Aşağıda Dead İsland: Riptide için ilk gameplay(oynanış videosu) bulunmaktadır. Aynı zamanda eski oyunu bilenler için, yeni ek pakette bulunan birçok yeni dinamik ve grafik özellikleri sergileniyor.  Bu arada oyun 26 nisanda oyuncuyla buluşacak.Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.