Oyun

Death Stranding'in beyin yakan oynanış videosu!

Sony, E3 2018 etkinliği sırasında merakla beklenen Death Stranding'den ilk oynanış videosunu paylaştı.

Death Stranding'in beyin yakan oynanış videosu!

Sony Interactive Entertainment ve Kojima Productions, Death Stranding için oynanış görüntülerinin de yer aldığı yeni bir fragman paylaştı.

Hideo Kojima'nın yeni oyunu Death Stranding üzerindeki gizem perdesi yavaş yavaş kalkmaya başladı ve nihayet Sony'nin E3 2018 konferansında ilk kez oyunun oynanışının nasıl bir şey olduğunu gördük. 

Gösterilen kısımlarda bol bol yürüme, yüzme ve tırmanma vardı ama Kojima'nın asıl sürprizleri sakladığını tahmin edebiliyoruz. Sam yeni gördüğümüz kadın karakterin kendisi için çalışması teklifine 'ben yalnızca teslimatları yapıyorum' diyor, sıradan bir şeymiş gibi kendi tırnağını falan çekiyor vs ama bunların ne demek olduğunu artık zaman içinde öğreneceğiz. 

Mads Mikkelsen'li ve Norman Redus'lu kadrosuyla dikkat çeken oyun, kafa karıştırıcı, şaşırtıcı videolarla oyunun ne olduğunu, oynanış dinamiklerinin nasıl olacağını, oyunseverlere göstermekten çok, gizemli sinematik videolarla oyunun tanıtımını yapmayı tercih ediyor.

Ancak pek çok oyuncunun da bu durum hoşuna gitmiyor diyebiliriz. Hideo Kojima'nın sonunda yeni bir şeyler göstermesi bekleniyordu ve beklenen oldu mu işte orası tartışılır. Oyunun yanınlanan videosu her ne kadar dikkat çeksede oyuncuların bir kısmı tepki göstermedi de değil.

Henüz Death Stranding'in çıkış tarihi resmi olarak duyurulmadı. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki ya siz Death Stranding'i nasıl buldunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.