Oyun

Spider-Man PS4 ortalığı kasıp kavuracak!

Sony Interactive Entertainment, Insomniac Games'in geliştirmekte olduğu Spider-Man için yeni bir oynanış videosu yayınladı.

Spider-Man PS4 ortalığı kasıp kavuracak!

Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games Spider-Man oyunu için yeni bir oynanış videosu paylaştı.

Sony, E3 2018 etkinliği sırasında Spider-Man için yeni bir oynanış videosu paylaştı. Paylaşılan videoda Sinister Six kadrosunu görme imkanına erişmiş olduk. Vulture, Electro, Rhino ve daha fazlası oyun içerisinde karşımıza boss olarak çıkacak gibi duruyor. 

Insomniac Games'in PlayStation 4'e özel olarak geliştirdiği, Spider-Man'den yeni bir oynanış videosu geldi. The Last of Us: Part 2, Death Stranding ve Ghost of Tsushima'nın ardından Sony'nin E3 konferansında Spider-Man oyunu ile ilgili yeni bilgilerin paylaşılması bekleniyordu. Beklenildiği gibi olduda. Sony bombayı patlarak oldukça heyecan verici bir oynanış videosu paylaştı Spider-Man severler için.

Aksiyon sahnelerinin ve oynanış dinamiklerinin eğlenceli göründüğü fragman oyuncular cephesinde büyük heyecan yarattı. Insomniac Games'in PlayStation 4'e özel olarak geliştirdiği Spider-Man tarihinde birbirinden farklı düşmanlarla savaşa tutuşacağız. Yayınlanan oynanış videosuna yukarıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Spider-Man, 7 Eylül 2018'de PlayStation 4 kullanıcıları için raflardaki yerini almış olacak. Peki ya siz Spider-Man oyunu için heyecanlı mısınız? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.