Oyun

Devil May Cry 5 çıkış fragmanı!

Capcom, Devil May Cry 5'in final fragmanını yayınladı. Tüm karakterleri bir arada görme şansına erişiyoruz.

Devil May Cry 5 çıkış fragmanı!

Capcom, Devil May Cry 5'in final fragmanını yayınladı. En çok satan aksiyon oyun serisinin yaratıcılarından, Devil May Cry efsanesinin son bölümü geliyor. Tanıdık iblisler bu jenerasyonun en üstün, teknolojik açıdan en gelişmiş ve en çılgın aksiyon deneyiminde geri dönüyor.

Devil May Cry 5 çıkış fragmanı!
 

Capcom'un kendi içerisinde geliştirdiği özel RE motoruyla geliştirilen oyun, fotoğraf gerçekliğinde karakter tasarımları, baş döndüren ışıklandırmalar ve çevre efektlerinin yardımıyla gerçeğe eşdeğer grafiklerle seriyi zirvelere taşıyacak.

Ölümcül silahlarla donatılmış şeytani düşman ordularını, havalı dövüş stillerini ustaca sergileyerek yok edin. İnsanlığın son umudu, kendi halinde üç iblis avcısının ellerinde ve üçü de iblislerin ele geçirdiği şehri geri alırken birbirinden tamamen farklı oyun stili sunuyor.

Devil May Cry 5 PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) platformları için 8 Mart'ta çıkacak. Oyunun demosu şu anda PlayStation Store ve Xbox Store üzerinde ulaşılabilir durumda. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.