Oyun

Just Cause 4 Steam tarafından sızdırıldı!

Sunduğu aksiyon ve macera ile büyük bir başarı toplayan Just Cause'un yeni oyunu Steam tarafından sızdırıldı.


E3 2018 etkinliği oldukça yakın şuan bize. Eh bu yakınlık sonucunda haliyle bazı sızıntılar da gerçekleşebiliyor. Avalanche Studios'un geliştirdiği Just Cause 4 de bu sızıntılar kervanına katılan son isim oldu.

Bethesda'nın Rage 2'yi erkenden duyurmasına neden olan Walmart sızıntısına Just Cause'de dahildi ama o listeden duyurulan tek oyun Rage 2 olunca yine de buna şüpheyle yaklaşmaktan kendimizi alıkoyamıyoruz.

Just Cause 4'ün normalde E3'te duyurulması planlanmıştı ama Steam oyunun ön sipariş reklamını erkenden girince sürpriz de bozulmuş oldu. Steam'e giriş yapan oyuncuların karşısına çıkan bu reklama tıklayınca aslında oyunun sayfasına gidilmesi gerekirken Steam'in ana sayfasına gidildiğine göre reklamın erkenden yayına alınmış olduğunu söyleyebiliriz. Steam kısa süre içerisinde hatasını düzeltip reklamı kaldırdı.

Walmart'ın o listesinde daha merakla beklenen birçok markanın adı da bulunuyordu, bakalım E3'te bu oyunlar da duyurulacak mı? Just Cause'un yayıncısı Square Enix'in E3 konferansı 11 Haziran Pazartesi günü, saat 20:00'de başlayacak. Mısırlarınızı hazırlayın!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.