Oyun

Dudak uçuklatan fiyatı ile Battlefield 2042 tanıtıldı!

Serinin yeni oyunu olacak Battlefield 2042 ile ilgili ilk fragman geldi. İşte aksiyon dolu fragman ve oyunla ilgili detaylar.

Dudak uçuklatan fiyatı ile Battlefield 2042 tanıtıldı!

Geçtiğimiz günlerde Teknolojioku olarak sizlere Battlefield oyununun yeni sürümünün geleceği haberini duyurmuştuk. Beklenen gün geldi çattı ve oyunun yeni sürümü tanıtıldı.

Oyunun epey uzun fragmanı serinin geleneksel tutkunlarını pek hoşnut etmese de yeni nesil oyuncuları mutlu edecek bazı detaylar içeriyor. Örneğin fragmanda iki uçak birbiri ile savaş ederken pilotlardan biri uçaktan atlayıp elindeki silah ile diğer uçağı vuruyor. Buraya kadar olanlara 'normal' diyorsanız bir sonraki sahneyi bekleyin: Pilotumuz uçağı vurduktan sonra tekrar kendi uçağına biniyor.

Aksiyon dolu bu fragmana göre Battlefield 2042 modern bir dünyada geçecek. Örneğin fragmanın içinde robot köpekler de görüyoruz. Yani seride günümüze bir dönüş olmuş.

Battlefield 2042 çıkış tarihi ve fiyatları

Oyun hem PC hem PlayStation hem Xbox sürümleri ile karşımızda olacak. 22 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürüleceği açıklanan oyunun PC sürümünün fiyatı 419,99 Tl olarak belirlendi. Elbette bu standart sürümün fiyatı. Gold Edition sürümü 599,99 ve Ultimate Edition sürümünün fiyatı ise 799.99 TL olarak Steam ve Epic Games'te ön siparişe açıldı.

Oyunun Xbox sürümü ise Xbox One için 499,99 TL iken Series X ve S için fiyat 503,99 TL olacak. Gold Edition'da bu rakam 699,99, Ultimate Edition'da ise 899,99 TL'ye yükseliyor.

Oyun PlayStation'da ise standart sürüm için 500, Gold Edition için 700 ve Ultimate Edition için 900 TL olacak. Görüldüğü gibi Battlefield 2042 oyunun fiyatı benzerlerinde olduğu gibi almış başını gidiyor.

Yorumlar
Furkan
Game pass ta bedava amk
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.