Oyun

Dying Light 2 çıkış tarihi ve tanıtım videosu!

Square Enix ve geliştirici Techland, Dying Light 2'nin çıkış tarihini açıkladı.

Dying Light 2 çıkış tarihi ve tanıtım videosu!

Yayıncı Square Enix ve geliştirici Techland, Dying Light 2'nin İlkbahar 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. İnsanlık virüse karşı verdiği savaşı kaybedeli 15 yıl oldu. Ayakta kalan son büyük insan yerleşimi, modern karanlık çağda acımasız ve hastalıklı bir dünyada varoluş mücadelesi veriyor.

Dying Light 2 çıkış tarihi ve tanıtım videosu!

Gün içinde eşkıyalar, farklı gruplar ve açlıktan kırılan afetzedeler sokaklarda hurda avına çıkıyor, bazen gerekirse şiddet kullanarak bulduklarını başkalarının elinden alıyor. Geceleriyse marazlılar sarıyor her yanı.

Yaşayanları avlamak için saklandıkları o karanlık yerlerden çıkıyorlar. Adın Aiden Caldwell. Marazlı bir afetzedesin. Sıra dışı çevikliğin ve vahşi dövüş becerilerin, seni bu tehlikeli dünyada güçlü bir müttefik ve kıymetli bir varlık haline getiriyor. Başkalarının başaramadığı şeyleri başarıyorsun.

Kimsenin cesaret edemediği yerlere giriyorsun. Eşsiz yeteneklerinle, bu çürüyen metropolde değişimi sağlamak senin elinde. Yıkılmanın eşiğindeki bir toplumun kaderini belirlerken zor kararlar vermeli, ciddi fedakârlıklarda bulunmalısın.

Yaptığın seçimlerin etkisi, şehrin tüm bölgelerinde hissedilecek ve keşfedebileceğin yeni topraklar, yeni bölgeler ortaya çıkacak. Tüm hikâyeyi en fazla dört kişiyle, işbirliğine dayalı olarak oynayabilirsin.

Kendi oyununu yarat veya diğer oyunculara katıl ve verdikleri kararlarla nasıl farklı sonuçlar aldıklarına, oluşturdukları dünyanın seninkinden ne kadar farklı olduğuna bak. Yeni fragmanı yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Nedesem
Nedesem bilmiyorum hala duran bir site ve youtube haberlerde hala çıkan bir gereksiz bilgi.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.