Oyun

EA Access PlayStation 4'e geliyor!

Electronic Arts'ın video oyun abonelik servisi EA Access en sonunda PlayStation 4'e de geliyor.

EA Access PlayStation 4'e geliyor!

2014'te Xbox One için çıkış yapan Electronic Arts'ın video oyun abonelik servisi EA Access en sonunda PlayStation 4'e de geliyor. Electronic Arts, EA Access'in Temmuz ayında PlayStation 4 kullanıcıları için hizmete açılacağını resmi olarak duyurdu.

EA Access PlayStation 4'e geliyor!
 

Bir aylık abonelik $4.99 ve yıllık $29.99 fiyat olacak. PlayStation 4 tarafında Türkiye fiyatı henüz belli değil fakat Xbox One'da aylık 12,00 TL ve yıllık 65 TL. EA Access aboneliği sayesinde sistemin kütüphanesinde bulunan oyunları ücretsiz olarak oynayabilecek, piyasaya çıkmadan yeni Electronic Arts oyunlarını 10 saat boyunca deneyebilecek ve Electronic Arts alışverişlerinde yüzde 10 indirim alabileceksiniz.

EA Access PlayStation 4'e geliyor! - Resim : 1
 
EA Access sisteminin kütüphanesinde bulunan oyunlara buradan göz atabilirsiniz. Geriye uyumlu Xbox 360 oyunları hariç muhtemelen Xbox One ile aynı oyun kütüphanesini paylaşacaktır ve tahminime göre Temmuz ayında PlayStation 4 için hizmete açılmasıyla birlikte kütüphaneye yeni oyunlar eklenecektir.

Peki ya siz bu gelişme hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın. EA Access hakkında daha fazla bilgi için aşağıda yer alan ilgili haberimize göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Yorumcu
Ps4 platformu zengin platformu herhalde birinde 65 birinde 180 tl şaka gibi ama gerçek...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.