Oyun

Electronic Arts yeni Star Wars projesi hakkında detaylar verdi!

Electronic Arts, finansal sonuçlarını açıkladığı konferans esnasında, yeni Star Wars projesi hakkında detaylar verdi!

Electronic Arts yeni Star Wars projesi hakkında detaylar verdi!

Electronic Arts, finansal sonuçlarını açıkladığı konferans esnasında, yeni Plants vs. Zombies ve Need for Speed oyununun geliştirildiğini doğruladı.

Electronic Arts yeni Star Wars projesi hakkında detaylar verdi!

Electronic Arts ayrıca yeni, ücretli Titanfall oyununun da bu yılın sonlarında çıkış yapacağını ve yeni oyunun seriye bir değişiklik getireceğini belirtti. Geçtiğimiz günlerde Eurogamer'a konuşan Respawn Entertainment yapımcısı Drew McCoy Titanfall 3 üzerinde çalışmadıklarını açıklamıştı. Bu oyun muhtemelen 1 ve 2. oyundan biraz farklı olacak.

Son olarak Electronic Arts yine Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Star Wars Jedi: Fallen Order oyunun da bu sonbaharda çıkış yapacağını doğruladı. Star Wars Jedi: Fallen Order E3 2018'de duyurulmuştu ve daha açıklanan bilgilere göre oyuncular Jedi olarak oynayabilecek ve karanlık bir hikayeye sahip olacak oyun Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith ve Star Wars: Episode IV – A New Hope arasında geçecek.

Yeni Plants vs. Zombies, Need for Speed ve Titanfall oyunu hakkında daha fazla bilgi açıklanmadı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.