Epic Games bu haftaki ücretsiz oyunlarını duyurdu!

Oyun severleri her hafta farklı oyunları ücretsiz yaparak sevindiren Epic Games yeni ücretsiz oyunlarını duyurdu. İşte detaylar.

Epic Games bu haftaki ücretsiz oyunlarını duyurdu!

Epic Games Store her hafta oyun severleri sevindirecek haberleri duyuruyor. Bu hafta da daha önce olduğu gibi platform üzerinde ücretsiz olan oyunlar duyuruldu. 

Epic Games bu hafta 56 TL değerindeki iki oyunu oyun severlerle ücretsiz olarak buluşturacak. Oyuncular bu oyunları 23 Eylül’e kadar bedava bir şekilde kütüphanesine taşıyabilecek.

Epic Games 56 TL değerindeki oyunları ücretsiz yaptı

Oyunlardan ilki Tharsis. Oyun uzay ve bilim kurgu türünü sevenleri memnun edecek türden. Uzay strateji oyunu olarak bilinen Tharsis, 2016'da piyasaya çıkmıştı. Oyun Choice Provisions imzasını taşıyor. Oyunda insanlığın Mars’a uçuşuna odaklanılıyor. Ardından insanların Mars'ta mikrometeorit fırtınasına yakalanmaları konu alınıyor. Oyunda daha görevin başındayken astronotlar, yamyamlık ile mücadele ediyor. Oyun normalde 24 TL olarak fiyatlandırılıyor. Ancak şu anda Epic Games Store platformunda 1 haftalığına bedava olacak. 23 Eylül Perşembe gününe kadar oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz olan bir diğer oyun ise Speed Brawl. Bu yıl piyasaya çıkan oyun Double Stallion Games imzası taşıyor. Oyun savaş oyunu sevenleri memnun edecek. Hızlı hareket etme ve sert vurma üzerine kurulu 2D savaş oyunu "“İvmeni koru, kombinasyon yap ve güçlü hareketlerini sergile!” cümlesiyle Epic Games platformunda yerini almış. 32 TL fiyat etiketine sahip olan bu oyun da şimdi bir haftalığına ücretsiz olarak kütüphanenize indirilebilir.