Oyun

Ertelenen oyun sonunda geliyor - DİABLO 3

Bütün Dünya'da merakla beklenen ve çıkış sürecinde bir çok zorlukla karşılaşan Diablo 3 15 Mayıs'ta geliyor!

Ertelenen oyun sonunda geliyor - DİABLO 3

Tüm Dünya'da oyun severler tarafından merakla beklenen Diablo oyununun 3. serisi 15 Mayıs'ta geliyor. Resmi açıklama Blizzard şirketinden geldi. Haftalardır internette yer alan erteleme haberleri, olumsuz haberler nihayet son buluyor, Blizzard'ın yaptığı açıklama bir çok iddaayı da çürütmüş oldu. Bu iddaalardan birisi de Diablo III'ün baş mimarlarından birisinin işten çıkarılmış olmasına bağlanıyordu...

Yeni gelecek Diablo III'ten biraz bahsedecek olursak, oyunda Demon Hunter, Barbarian, Witch Doctor, Wizard ve Monk olmak üzere 5 tane sınıfın yer alacağı karakterler, WoW karakterleri ile oldukça benzerlik gösteriyor. Bunun sebebi ise oyunun sanat yönetmeninin Brian Morrisroe yani WoW'un yönetminin olması diyebiliriz. Oyunda karşımıza çıkan diğer yeniliklerden birisi de kendine has yeni bir 3D motoru ile hazırlanmış olması. Bunun yanında beta videosundan gördüğümüz kadarıyla yeni oyundaki grafikler müthiş diyebiliriz.

1332113405_diablo3-1.jpg

Ön Siparişler başladı!

Müthiş oyun serisinin 3. oyunu için açıklama Blizzard Entertainment CEO’su Mike Morhaime'dan gelmişti. Yıllardır yürüttüğümüz zorlu çalışmalar ve binlerce oyuncunun katılımıyla gerçekleşen beta test döneminin sonuna geldiklerini ve önümüzdeki 2 ay boyunca son düzeltmelerin yapılıp hazırlıkların bitirilip 15 Mayıs'ta piyasaya süreceklerini bizzat açıkladı!

CEO'nun sölediklerinden hemen sonra ön siparişler verilmeye başladı. Standart sürümünün 44,99$'dan geldiği oyunun koleksiyon sürümü ise 69,99$'dan siparişe sunulacak.

1332113154_diablo3-455x235.jpgYorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.