Oyun

FIFA 13'ün sistem gereksinimleri açıklandı!

Oyun severler, FIFA 13'ü bilgisayarlarında rahatça oynayabilecekler mi?

FIFA 13'ün sistem gereksinimleri açıklandı!

Dünyanınen iyi futbol oyunlarından olan FIFA'nın son oyunu 13'ten yeni oyuna ait ilk detaylar ve görüntüler ortaya çıkalı neredeyse 1 hafta oldu. Dünyanın en iyi futbol oyun yapımlarından olan bu oyunun yapımcısı David Rutter son oyunu FIFA 2013 için 5 ana kolda geliştirme gerçekleştirdiklerini, yeni oyunun yapısının biraz farklı olacağını sölemiş, Londra'da yapılan etkinlikte yeni oyunları hakkında detaylı açıklamalarda bulunarak oyun severleri heyecanlandırmıştı.

Yeni oyunun geçtiğimiz saatlerde sistem gereksinimleri standartize bir şekilde belli oldu. Yeni gelecek FIFA 2013'ün sistem gereksinimleri paylaşan Godisageek kullanıcıların yeni gelecek oyun için şimdiden hazırlıklara başlamasına sebep oldu diyebiliriz.
1337090536_fifa13orta.jpgSonbahar ayında PC ve Konsollar için karşımıza çıkması beklenen yeni FIFA 2013'e ait sistem gereksinimleri şöyle:

[*]Intel Core2Duo @ 2.4Ghz ya da daha iyi bir işlemci.
[*]Windows XP/Vista/7 işletim sistemi
[*]2 GB RAM
[*]256 MB DX9 ve Shader Model 3.0 destekli ekran kartı (Ati Radeon HD 2900 ya da Nvidia GeForce 8800GT

*Gereksinimler minimum şekilde tercih edilmiştir


Yorumlar
Misafir
yine fifaya talibiz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.