Oyun

FIFA 19'un resmi tanıtım videosu geldi!

Electronic Arts, E3 2018 kapsamında FIFA 19 için ilk resmi fragmanı yayınlandı.


Electronic Arts, E3 konferasında FIFA 19 için ilk resmi fragmanı yayınlandı ve oyunun çıkış tarihini de duyurdu.

Geçtiğimiz günler sizlere FIFA 19 hakkında birçok haber aktarımı sağlamıştık. PES'in yıllardan beri sahip olduğu Şampiyonlar Ligi lisansını kaybetmesi üzerine oyuncular, gözünü FIFA'ya dikmişti. Bunun üstüne lisansı hemen kapan EA Sports, FIFA serisinin belki de tek eksiği, Devler Ligi’ni FIFA 19’dan itibaren oyunculara sunmaya hazırlanıyor.

Oyunun hakkında üzerinde durulan en önemli noktalardan birisi de gerçekçi oyuncu fizikleri oldu. Serinin önceki oyunlarında da benzer uygulamalara yer veren EA Sports, anlaşılan FIFA 19'da Şampiyonlar Ligi ile birlikte oyunun daha gerçekçi olması üzerinde duracak. Kapak görselinde ve oyunun ana merkezinde ise yine C. Ronaldo'yu görüyoruz. 

Hem kariyer hem de Alex Hunter’ın ‘Journey’ modunda mücadele edebileceğimiz Şampiyonlar Ligi’ne sahip FIFA 19; 28 Eylül’de PC, PS4 ve Xbox One için raflardaki yerini almış olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.