Oyun

Hitman 2 duyuruldu!

Geçtiğimiz günler internette kol gezen sızıntıların ardından Hitman 2, resmi olarak duyuruldu.


Square Enix ile geçtiğimiz dönemler yollarını ayıran ve Warner Bros. ile dağıtımcılık anlaşması yapan IO ekibiHitman 2’yi resmi olarak duyurdu.

Önceki oyundan farklı olarak bu sefer tam olarak yayınlanacak olan oyun, aylarca beklemek istemeyen oyuncular için ilk güzel haber oldu diyebiliriz. Bir co-op oyun modunun da olacağı, Hitman 2; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. 

Hitman 2 yeni özellikler, yeni oyun modları, yeni içerikler ve co-op oynanış moduyla birlikte geliyor. Hitman 2 ile gelecek birçok yeni haritadan biri, Miami motor yarışları pisti. Bunun dışında karanlık ve tehlikeli yağmur ormanları da oyunda yer alacak. Ajan 47'nin, Hitman 2'deki hedefi Shadow Client adlı gizli bir örgüt olacak.

Sean Bean'in seslendirdiği fragman da oldukça havalı bir oyun bizleri bekliyor diyebiliriz. Yayınlana tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Hitman 2, 13 Kasım 2018’de PC, PS4 ve Xbox One için raflardaki yerini almış olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.