Oyun

Mario Tennis Aces'ten Rafael Nadal'lı video!

Nintendo Switch'e özel olarak çıkacak olan Mario Tennis Aces'e ait oldukça farklı bir reklam videosu yayınlandı.


Nintendo Switch'e özel olarak çıkacak olan Mario Tennis Aces'e ait oldukça farklı ve bir o kadar eğlenceli bir tanıtım videosu yayınlandı.

Mario Tennis Aces için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Ancak yayınlanan bu tanıtım videosu, biraz normal videolardan farklı bir yolda işlemekte. Yayınlanan videoda ünlü İspanyol tenisçi, Rafael Nadal ile Mario karşı karşıya geliyor. Evet Mario.

Oldukça eğlenceli anlara şahit olduğumuz videoda, Mario ve Rafael Nadal zorlu bir mücadelede karşı karşıya geliyor. Rafael Nadal'ın vuruşlarını kuvvetli bir şekilde karşılayan Mario, oldukça etkili bir kaşılık veriyor, gelen vuruşu güçlükle çeviren Rafael Nadal Mario'yu zorlasa da sevgili Mario'muz havaya sıçrayıp, fantastik bir vuruş yapıyor ve topu çizgiyle saha arasında bir yere gönderiyor.

Nintendo Switch Joy Con kolları ile beraber karşılıklı da oynanabilen Mario Tennis Ace, 22 Haziran'da Nintendo Switch için çıkış gerçekleştirmiş olacak.

Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.