Oyun

Flaregames, ilk ücretsiz puzzle oyununun piyasaya sundu

iOS ve Android için “BraveSmart” 31 Mayıs 2012’de oyun severlerle buluştu.

Flaregames, ilk ücretsiz puzzle oyununun piyasaya sundu

Mobil oyunlar şirketi olan flaregames GmbH, bugün komik İskoç dünyasında geçen bir "3 Eşleme" oyunu olan ilk oyunu BraveSmart'ın 31 Mayıs 2012'de piyasaya çıktığını duyurdu. Oyun App Store, Google Play ve diğer Android piyasalarında bulunacak.

BraveSmart İskoç klanların Kuzey İskoçya'da koloni kurmasına yardımcı olmaya yönelik.  Oyuncular, bunu yapmak için ekrana dokunup kaynakları sezgisel olarak birleştiriyor: Üç taş bir demirhane, üç ahşap kazık bir kulübe, üç bina bir depo oluyor ve şatolara dek benzer şekilde devam ediyor. Oyunun mekaniği basit, akıllı oyuncular bu bağımlılık yaratan "3 Eşleme" oyununda ilerledikçe ustalıklarını açığa çıkarıyor.

"İlk oyunumuzla gurur duyuyoruz," diye belirten Flaregames Kreatif Direktörü ve BraveSmart'ın Oyun Tasarımcısı Andreas Suika sözlerine şöyle devam ediyor: "BraveSmart, büyüleyici oyun mekaniği ve ücretsiz oynanışıyla dünyanın her yerinde yüz binlerce coşkulu oyuncuya ulaşacak."

itunes Linki: http://itunes.apple.com/tr/app/bravesmart/id511892006

Google Play Linki:

1338549937_b2.pngÖĞRENMESİ KOLAY, USTALAŞMASI ZOR

Kısa başlangıç döneminde oyunu oynamayı öğrenin ve kampanya boyunca becerilerinizi arttırın.

1338549957_b3.pngSEZGİSEL SWIPE OYUN

Kaynakları yapılara, yapıları daha büyük yapılara ve sonunda şatolara dönüştürmek için parmağınızla Swipe’ı kullanın Zincirler ne kadar uzun olursa, puan değeri de o kadar yüksek olacak.

1338549993_b4.pngMUHTEŞEM YENİDEN OYUN DEĞERİ

Skoru iyileştirmek, Başarılar (Achievement) toplamak (yalnızca Gamecenter) ya da oyun parası olan Taçları kazanmak için, oynanan seviyeleri ziyaret edin. Bazı farklı taktikleri kullanmak ve test etmek de çabaya değer olabilir.

1338550018_b5.pngADİL ÜCRETSİZ OYUN

BraveSmart AppStore’da ve Google Play dahil bazı Android piyasalarında ücretsiz olarak bulunuyor. Uygulama içi Alımları destekliyor: Tüm oyun ücretsiz olarak oynanabilir olsa da, oyuncular oyun deneyimlerini geliştirmek için düşük tutarlar harcayabilirler.

1338550038_b6.pngTUTKUYLA YAPILDI

BraveSmart, bir Alman mobil oyunlar stüdyosu olan flaregames’in ilk oyunu. flaregames'te deneyimli oyun geliştiriciler akıllı telefonlar ve tabletler için harikulade oyunlar geliştirmek üzere genç yeteneklerle birlikte çalışıyor. Daha fazla bilgi edinmek için şirketin blogunu ziyaret edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.