Oyun

Flaregames, Ocean Tower’ın piyasaya çıkış tarihini duyurdu

İddialı sualtı yönetimi oyunu dünya çapında eşzamanlı olarak iOS ve Android cihazlarda oynanmaya başlandı.

Flaregames, Ocean Tower’ın piyasaya çıkış tarihini duyurdu

Mobil oyunlar şirketi olan flaregames GmbH, bugün stüdyonun stratejik yönetim oyunu Ocean Tower'ın piyasaya çıkış tarihini duyurdu. Ocean Tower 31 Mayıs 2012 tarihinde, AppStore, Google-Play ve diğer Android piyasalarına girdi. Oyun ücretsiz ve oynanabilirliği geliştiren uygulama içi alımları destekliyor.

1338548817_otlaunchimage768x1024b.png

Oyuncular Ocean Tower'da, okyanustaki devasa bir binanın yöneticisi rolünü üstleniyor. Kuleyi adım adım, kat kat inşa ediyorlar. Oyuncuların binada yaşayacak yeni kişiler bulmaları ve onlara mağazalar, eğlence ve eğitim fırsatları sağlaması gerekli. Kısacası, kuleyi denizin ortasındaki tamamen işlevsel, yaşanabilir bir habitat haline getirmeliler. Oyuncuların yaşayanları mutlu etmek için kuleyi dikkatle planlamaları ve sürekli geliştirmeleri gerekiyor.

1338548856_otgrtoweraussenkeinehighlights.png

"Ocean Tower en başından itibaren gerçekten iddialı bir konseptti," diye belirten flaregames Teknik Direktörü Matthias Schindler sözlerine şöyle devam etti:  "Sürdürülebilirlik meselesine oyunlarda pek rastlanmıyor. Nihayet planımız işe yaradı: Ocean Tower büyük bir eğlence sunuyor. "

itunes Linki: http://itunes.apple.com/tr/app/ocean-tower-free-management/id503545905

Google play Linki: 

1338549028_o1.pngÖĞRENMESİ KOLAY AMA KARMAŞIK

Oyuncular oyunu hızla öğrenip, haftalar boyu oynuyorlar. Aşama aşama yayınlanacak daha fazla yeni iş, enerji santralleri ve diğer eğlenceli eklentilerle, her zaman yapacak bir şeyler var.

1338549047_o2.png

PLANLAMA VE VERİMLİLİK

Kuleyi kat kat, hem yukarıya hem de denizin derinliklerine doğru aşağıya genişletirken, sistemlerinizin getirisine ve verimliliğine dikkat edin.

1338549070_o3.pngSÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Yurttaşlarınızın eğlence, beslenme ve diğer ihtiyaçlarını karşılayın. Kısıtlı alanla çalışın ve Ocean Tower’a güç sağlamak için, rüzgar, akıntı ve güneş gibi doğal kaynaklardan yararlanın.

1338549137_o4.pngÜCRETSİZ VE ADİL

Ocean Tower AppStore ve Google play dahil Android piyasalarında ücretsiz olarak bulunabilir. Oyun, uygulama içi alımları destekliyor ve oyuncular oyunu hızlandırabiliyor. Elbette oyun hayat boyu ücretsiz olarak oynanabilir.

1338549160_o5.pngTUTKUYLA YAPILDI

Ocean Tower, bir Alman mobil oyunlar stüdyosu olan flaregames’in ilk oyunu. flaregames'te deneyimli oyun geliştiriciler akıllı telefonlar ve tabletler için harikulade oyunlar geliştirmek üzere genç yeteneklerle birlikte çalışıyor. Daha fazla bilgi edinmek için şirketin blogunu ziyaret edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.