Oyun

Yeni Hitman oyunu geliyor

Yeni Hitman oyunu, Avusturalya'nın sınıflandırma kurumu tarafından PS4, Xbox ve PC için listelendi.


Merakla beklenen yeni Hitman oyunu, Hitman: Sniper Assassin adı altında listelendi.

Avusturalya'nın sınıflandırma kurumunun listelediği oyun, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Son oyununda hikayeye pek fazla önem vermeyen geliştiriciler, oynanış mekanikleri anlamında oldukça güzel bir iş ile karşımıza çıkmıştı.

IO Interactive'in elinde olan Hitman markasının henüz nasıl şekilleneceğini uzun süredir merak konusu. Ancak bir önceki oyunun mekanikleri biraz daha geliştirilirse ve seriye güzel bir hikaye yedirilirse, oldukça güzel bir oyun ile karşılaşabiliriz. Hali hazırda bir süredir sızıntı haberlerin konuğu olan Hitman, böylelikle resmiyete dökülmüş oldu diyebiliriz. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda Warner Bros, Hitman markasının yayıncısı olduğunu da ek olarak halka duyurmuştu.

Yaz aylarında düzenlenecek olan E3 2018 fuarında tanıtılması beklenen yeni Hitman oyunu sayesinde nihayet güzel bir gizlilik oyununa kavuşabiliriz. Elimizde şimdilik Sniper Assassin ismi bulunsada gelecek günlerde hakkında daha fazla bilgi muhakkak gün yüzüne çıkacaktır.

Yorumlar
hakan aksoy
üff yine diğer hitman sniper oyunu gibi olacak bom bok otomatik oyuna çatda sniperle başlayacağız ve karşından indireceğiz hiçbir fark yok fark şu olur şuan son hitman oyunun dinamikleriyle olur 0/10
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.