Oyun

Nintendo Switch için VR desteği yolda!

Nintendo, Zelda: Breath Of The Wild ve Super Mario Odyssey için VR desteği sunacağını açıkladı. Detaylar haberimizde.

Nintendo Switch için VR desteği yolda!

Japonya manşeili olan dev oyun şirketi Nintendo'nun akla ilk gelen oyunlardan olan The Legend of Zelda serisinin son oyunu Zelda: Breath Of The Wild ve Super Mario Odyssey oyunlarını VR desteği ile oynayabileceksiniz.

Super Mario Odyssey ve Zelda: Breath Of The Wild için VR desteği yolda

Japonya'nın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Nintendo, Zelda: Breath Of The Wild ve Super Mario Odyssey için VR desteği sunacağını Twitter üzerinden paylaşmış olduğu bir gönderi aracılığıyla duyurdu. İlgili oyunlar, 25 Nisan 2019 tarihinde, ücretsiz olarak gelecek olan bir güncelleme ile birlikte VR desteğine kavuşacağı gelen bilgiler arasında.

Nintendo Switch için VR desteği yolda! - Resim : 1

Nintendo'nun Twitter üzerinden paylaşmış olduğu gönderide bir de video mevcut, ilgili videoyu izleyebilmeniz için aşağıda sizler için paylaştık.

VR modunu kullanabilmek için gerekli olan Labo VR kiti ise 12 Nisan 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Oyun tarzı dikkate alındığında The Legend of Zelda: Breath of the Wild VR modunda, bizlere yepyeni bir tecrübe yaşatacağını görmek mümkün gibi görünüyor. Super Mario Odyssey ise sadece kısıtlı bir oynanış tecrübesi sunacağı tahmin ediliyor. Fakat henüz bu konuda yorum yapmak için çok erken, ilerleyen günlerde VR modunun ne gibi tecrübeler yaşatacağını hep birlikte göreceğiz.

Nintendo Switch için VR desteği yolda! - Resim : 2

Bu arada Nintendo Labo VR Kiti ile ilgili fiyat ve özellik gibi ayrıntılı bilgilere aşağıdaki haberimizden göz atmanız mümkün.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.