Oyun

GeForce Now Türkiye fiyatına zam geldi!

Nvidia'nın Türkiye'de GAMEPLUS ismiyle hayata geçirdiği GeForce Now hizmetinde beklenen oldu ve yeni paket fiyatı belirlendi.

GeForce Now Türkiye fiyatına zam geldi!

Geçtiğimiz aylarda test etme imkanı bulup deneyimlerimizi sizlere aktardığımız GeForce Now hizmeti Türkiye'de Turkcell sunucuları üzerinden sunuluyordu. İlk çıktığı dönemde Teknolojioku olarak bizim de eleştirdiğimiz bir rakam olan aylık 74.9 TL olarak açıklanan abone paketine ek olarak lansmana özel 149.9 TL'lik bir 3 aylık paket de kullanıma sunulmuştu.

Mart ayının 15'inde kullanıma sunulan lansmana özel 3 aylık Premium paketin dolmasıyla beraber yeni bir fiyat belirlendi. Buna göre lansmana özel bu paketin bitmesiyle beraber hizmete üye olmak isteyenler aylığı 59.9 TL'ye gelecek olan 179.9 TL oldu. Yani lansmana özel fiyat avantajı ortadan kalkmış oldu.

İlk sunucusu Ankara’da olan GAMEPLUS, Türkiye’deki ikinci sunucusunu ise Temmuz ayının ilk haftasında İstanbul’da devreye alacak.

Oyunculara ücretsiz olarak sunulan mevcut Basic paketinde ve 1 aylık 74.9 TL’lik Premium paketlerinde herhangi bir fiyat değişikliği yapılmayacak.

GeForce Now hizmeti nedir?

Bilgisayar ya da tablet üzerinden donanım gücü gerektirmeden güçlü oyunları oynama imkanı sunuyor. 

Yorumlar
yakup
geforce now türkiye para verceğime sağlam bir sistem alıp paşa gibi sabaha kadar oynarım
Cevapla
GFN
standart fiyata her hangibir değişiklik olmazken zam geldi haberi sadece clickbate den öte değil...
Cevapla
Yalak Sevmez
O Nvidia yalakaları da gelmişler. Oldu olacak ucuz deyin fiyatlara.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.