Oyun

Netflix yapımı Resident Evil: Infinite Darkness'a ilk bakış yayınlandı

Bir süredir oyun severleri heyecanlandıran Resident Evil Infinite Darkness için ilk ilk görüntüler paylaşıldı.

Netflix yapımı Resident Evil: Infinite Darkness'a ilk bakış yayınlandı

Netflix yapımı Resident Evil: Infinite Darkness bir süredir gündemdeydi. Yapımın yayınlanmasına bir aydan kısa bir süre kala yayın devi yapımın açılış sahnesini yayınladı. 

Netflix, Geeked Week bir çok duyuru ve fragman gösterimiyle dolu geçiyor. Şimdiki duyuru, Resident Evil oyunu severleri heyecanlandıracak. Yakında çıkacak olan anime için ilk görüntüler geldi.

İşte Resident Evil: Infinite Darkness'a ilk bakış!

Üç dakikalık video, dizinin konusu hakkında sağlam bir fikir vermek için yeterli olmayabilir, yine de oyunun hayranları için heyecanlı bir gelişme. Klip, helikopter görüntüleri ile başlıyor. Jason ve ekibi daha sonra emirlere karşı gelmeye ve kazadan kurtulanları kurtarmak için yerel Penamstan askerlerini savaşa sokmaya karar veriyor. Mad Dogs'un kurtarmak istediği özel kuvvetler ölü halde bulunuyor, ancak ekip onların garip şekillerde hareket ettiğini görüyor. Açılış sahnesi hikayenin başlarına odaklanmış gibi görünse de Netflix önceki bir sürümde dizinin ne hakkında olduğunu zaten açıklamıştı.

Olaydan altı yıl sonra, Jason ve Leon, çok gizli bir Beyaz Saray dosyasındaki bir hack olayını soruşturmanın ortasında kendilerini buluyorlar. Ardından davanın aslında Şanghay'daki bir biyoloji laboratuvarıyla ilgili olduğu anlaşılıyor. Bu noktada ışıklar aniden sönüyor ve bir zombi ordusu ortaya çıkıyor. Bu sırada, Penamstan'da Claire Redfield, Penamstan iç savaşı sırasında yapılan korkunç bir deneyin kanıtlarını keşfediyor.

Resident Evil: Infinite Darkness, 8 Temmuz'da Netflix'te prömiyer yapacak. Dizide, Leon ve Claire rollerini yeniden canlandıracak olan Nick Apostolides ve Stephanie Panisello'nun sesleri yer alacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.