Ghost Recon Breakpoint sızdırıldı!

Tom Clancy' Ghost Recon serinin yeni oyunu Wildlands 2 olarak bekleniyordu ancak Ubisoft anlaşılan seriye yeni bir isim verme tercihinde bulunmuş durumda. Yeni oyunumuzun adı Breakpoint olacak! İşte detaylar.

Ghost Recon Breakpoint sızdırıldı!

Tom Clancy' Ghost Recon serinin yeni oyunu Breakpoint resmi duyurudan bir gün önce sızdırıldı.

Ghost Recon Breakpoint sızdırıldı!

Ubisoft Almanya mağazası üzerinden sızdırılan bilgilere göre, Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint 4 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak ve 4 oyunculu hikaye odaklı oyunda oyuncular Cole D. Walker'a (Jon Bernthal) ve onun çoğunlukla silahlı dronlardan oluşan ordusuna karşı savaş verecek.

Ghost Recon Breakpoint sızdırıldı! - Resim : 1

Wolves koleksiyoncu sürümü 24 cm'lik Cole figürü, harita, Year 1 Pass, Ultimate Pack (görevler, araçlar, kozmetik ürünler ve sınıflara erkenden erişim) içerecek ve oyunu çıkışından üç gün önce oynayabilme imkanı sunacak. Şimdilik daha fazla bilgi mevcut değil.

Resmi duyuru yarın Türkiye saati ile 21:30'da yapılacak ve duyuru Ubisoft'un YouTube kanalı veya Ghost Recon'ın resmi web sitesi üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Peki ya siz yeni oyun için heyecanlı mısınız? Yorumlar kısmından düşüncelerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.