God of War Ragnarok’un Türkiye satış fiyatı belli oldu

Oyun dünyasının en önemli isimlerinden biri olan God of War’ın yeni oyunu nihayet fiyatını açığa vurdu. İşte detaylar.

God of War Ragnarok’un Türkiye satış fiyatı belli oldu

Oyun dünyasında kült olmayı başarabilmiş ve taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanabilmiş oyun sayısı bir hayli azdır. Bunu konsollarda başarabilmek ise işin daha da zor olan kısmıdır. Çünkü bugünlerde efsane diye nitelendirilen yapımlarına baktığımız zaman, birçoğunun PC dünyasından kopup geldiğini, konsol dünyasının bu yöndeki katkısının ise daha sınırlı olduğunu görüyoruz. İşte God of War serisi, bu yönüyle oldukça önemli bir isim.

God of War serisi, ilk macerasından itibaren PlayStataion kullanıcılarına kendine aşık etmiş bir yapımdır. Kratos’un amansız mücadelesine tanıklık ettiğimiz, hatta çoğu zaman işi tanıklıktan alıp ortaklığa kadar götürdüğümüz bu macerada, artık yeni bir sayfanın açılma vakti geldi.

Bir süre önce duyurusu yapılan God of War Ragnarok’un PlayStation 5 ve PlatStation 4 için çıkacağı tarihi 9 Kasım olarak duyuran Sony, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamaylaysa oyunun bu iki platform için çıkış fiyatlarını duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre God of War Ragnarok’un PS5 versiyonu 699-TL’den satışa sunulacakken, oyunun PS4 versiyonunun satış fiyatı ise 599-TL olarak belirlendi. Öte yandan eğer God of War PS5 Digital Deluxe Sürüm versiyonunu satın almak isterseniz bu defa ödemeniz gereken tutarın 789-TL olacağını da aklınızdan çıkarmayın.

Son bir not, 9 Kasım’da satışa sunulacak olan yeni oyununun Türkçe alt yazı desteğiyle çıkacağını da bir kez daha hatırlatalım.