Oyun

God of War'ın devamı gelecek mi?

God of War'ın yönetmeni Cory Barlog, gelecek projesi hakkında açıklamalarda bulundu

God of War'ın devamı ne zaman gelecek?

God of War'ın yönetmeni Cory Barlog, gelecek planları hakkında bazı açıklamalarda bulundu. God of War'ın beş yıl süren geliştirme aşamasından sonra Barlog, ailesiyle vakit geçirmek adına biraz kendine vakit ayıracağını ve ofise geri döndüğünde tamamıyla yeni bir proje üzerinde çalışmak istediğini belirtti.

Skill Up'ın yönetmen Barlog ile yaptığı röportajda Barlog, '' Yeni birşeyler yaratmayı çok seviyorum, vizyonumdan gelen birşey. Ancak öncelikle bunun için Sony'yi ikna etmeme gerekecek.'' dedi. Son projesi God of War ile gelen evrensel övgülerin onu duygusal kıldığını ve koruduğunu belirten başarılı yönetmen, ofise geri dönüş sağladığında ilk iş yeni projesi için Sony'ye fikirlerini sunmak olacağını belirtti.

God of War 20 Nisan'da PlayStation 4 platformu için çıkışını gerçekleştirecek. Dünya genelinde aldığı inceleme puanları ile oyun dünyasında, bugüne kadar ki en yüksek not ortalaması alan üçüncü oyun konumuna yerleşmiş durumda şimdiden.

Sony, yeni bir IP konusunda ne düşünür bilinmez ancak daha çıkış yapmadan eleştirmenlerden geçer not alan yapımın burada son bulmayacağı bir gerçek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.