Oyun

God of War'ın yeni güncellemesi neler sunacak?

God of War, yeni gelecek güncellemesi ile birçok soruna çözüm olacak.

God of War'ın yeni güncellemesi neler sunacak?

Bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan God of War 20 Nisan'da çıkışını gerçekleştir. Ek olarak büyük beğeni toplayan yeni God of War, ilk üç günde 3 milyon satış yaparak PlayStation'ın en iyi açılış yapan oyunu olma başarısınıda elde etmiş oldu.

SCE Santa Monica Studio, resmi sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile God of War için yeni güncellemelerin hazırlandığını duyurdu. God of War'un resmi sitesinden belirtilene göre çıkacak güncellemeler ile oyuna fotoğraf modu ve altyazı ile menüler için metin boyutunu büyütme seçeneği eklenecek. 


 
Ayrıca Rage moduna ek kontrolcü seçeneği atanması planlanıyor ve geliştirici ekip, önce uygulamayı kapatmadan ana menüden “Yeni Oyun” seçeneğinin seçilmesi ile bazı diyalogların eksik ve ilerlemenin engellenmesi sorununu araştırdıklarını belirtti. Şimdilik, bazen ortaya çıkan bu sorundan kaçınmak için oyuna yeniden başlamadan önce uygulamayı kapatmanızda yarar var.
 

Ek olarak, oyunun deneyimini stabilize etmek için nadir rastlanan çökme ve bazı bugların giderilmesi üzerinde de çalışılıyor.
 
God of War şu an PlayStation 4 üzerinde ulaşılabilir durumda. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.