Oyun

Vampyr'ın yeni oynanış fragmanı geldi!

Aksiyon rol yapma oyunu Vampyr için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Vampyr'ın yeni oynanış fragmanı geldi!

Focus Home Interactive, Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Vampyr için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Peki Vampyr oyunu neyi konu alacak? 

1918 yılında ölümcül İspanyol gribinin pençesine düşen Londra, hastalıklarla, şiddetle ve korkuyla mahvolmuş bir durumda karşımıza çıkacak. Bu düzensiz ve hayalet gibi şehirde Britanya'nın en etkili avcıları olan vampirler pusuya yatmış sokaklarda yürüyen ahmakları, çaresizleri ve bahtsızları beklemektedir.

Kaostan, işkence görmüş bir figür ortaya çıkmıştır. Siz yüksek rütbeli bir asker cerrah Jonathan E. Reid'siniz ve cephe hattından evine dönerken bir vampire dönüştünüz. Vahşi mahluklar ve kurnaz vampir avcıları gibi çok sayıda düşmanla baş etmek için aletlerinizi, silahlarınızı ve doğaüstü yeteneklerinizi kullanmak zorundasınız. 

Oyunumuzun dövüş sistemi ise bilindik olarak yakın dövüş ve silah kullanabildiğimiz bir mekaniğe sahipken, açık dünya oynanışa sahip oyunlarda karşımıza çıktığı üzere etrafta bulduğumuz materyaller ile eşya üretebileceğiz.

Vampyr 5 Haziran'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için satışa çıkacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.