Oyun

GoldenEye 007, yarın Nintendo Switch ve Xbox'a geliyor

GoldenEye 007 nihayet bu hafta Xbox ve Nintendo Switch'e geliyor. GoldenEye 007 HD ilk kez 1997'de piyasaya sürülen efsanevi Nintendo 64 oyununun yeniden düzenlenmiş versiyonu olarak Xbox'ta piyasaya sürülüyor.

GoldenEye 007, yarın Nintendo Switch ve Xbox'a geliyor

Oyun 27 Ocak'ta hem Xbox hem de Nintendo Switch için 4K çözünürlüklü, daha akıcı  kare hızları ve hatta bölünmüş ekran yerel çok oyunculu olarak Xbox'ın yeniden düzenlenmiş sürümüyle satışa sunulacak.

Çevrimiçi çok oyunculu modlar, Nintendo orijinal oyunu kullandığı için oyunun Nintendo Switch versiyonuna özel olacak. Microsoft, Xbox için GoldenEye 007'nin "sadık bir rekreasyonu" yaptı, ancak arkadaşlarla bölünmüş ekran için yerel bir çok oyunculu mod içerecek. Xbox One ve Xbox Series S/X konsolları GoldenEye 007 Xbox versiyonuna erişebilecek.

Nintendo, GoldenEye 007'yi Nintendo Switch Online hizmetinin bir parçası olarak piyasaya sürüyor. N64 oyunları hizmete 2021'de eklendi, ancak erişim elde etmek için Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi katmanında savurganlık yapmanız gerekiyor.

GoldenEye 007, yarın Nintendo Switch ve Xbox'a geliyor

Klasik kampanya modu, hile modları, çift analog çubuk desteği ve 4K'ya kadar yerel 16:9 en boy oranıyla birlikte Xbox'ta da mevcut olacak. Xbox'ta Rare Replay'in dijital bir kopyasına zaten sahipseniz GoldenEye 007 dahil ve ücretsiz. Oyun ayrıca Xbox Game Pass'in bir parçası olacak.

Lisanslama ve telif sorunları, 2008'de Xbox 360'ta bir HD remaster yayınlama anlaşmasını karmaşık hale getirdi, bu nedenle GoldenEye 007nin yayınlanması uzun zaman oldu. Orijinal tek oyunculu kampanya ve yerel bölünmüş ekran çok oyunculu destekli Xbox HD yeniden düzenlemesinin gelişi 2021'de sızdırılmıştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.