Oyun

GTA San Andreas sanal gerçeklik sürümü geliyor

GTA San Andreas oyununun sanal gerçeklik versiyonu Mark Zuckerberg tarafından duyuruldu. İşte detaylar.

GTA San Andreas sanal gerçeklik sürümü geliyor

İsim değişikliği ile Facebook yerine artık Meta olarak adlandırılan platformun CEO'su Mark Zuckerberg,GTA: San Andreas VR (sanal gerçeklik) sürümü duyuruldu. Zuckerberg, San Andreas'ın sanal gerçeklik sürümünün Oculus Quest 2'ye geleceğini açıkladı. Senelere meydan okuyan oyun San Andreas şimdi sanal gerçeklik versiyonuyla oyun severlerle buluşacak.

Mark Zuckerberg, Connect 2021 etkinliği esnasında bazı duyurular yaptı. Bu duyurular arasında oyuncuları da ilgilendiren haberler yer alıyordu. Zuckerberg, Grand Theft Auto: San Andreas isimli yapımın sanal gerçeklik sürümünün Oculus Quest 2'ye geleceğini söyledi. Grand Theft Auto: San Andreas VR sürümünün ne zaman çıkacağı ile ilgili herhangi bir açıklama ise gelmedi. Oyunun sanal gerçeklik versiyonunda nasıl görüneceğine dair henüz bir ilk bakış da sunulmadı. Görünüşe göre oyun şu anda geliştirilme aşamasında. 

GTA San Andreas sanal gerçeklik sürümü geliyor

Bunun haricinde GTA Trilogy: The Definitive Edition da hala gündemde. Rockstar Games, GTA Trilogy: The Definitive Edition ile ilgili bilgileri paylaştı. Oyunun ön sipariş fiyatları şu şekil:GTA Trilogy PC fiyatı: 529 TL. GTA Trilogy PS4 ve PS5 fiyatı: 529 TL. GTA Trilogy Xbox Series X / S ve Xbox One fiyatı: 529 TL. GTA 3, GTA Vice City ve GTA: San Andreas oyunlarının yenilenmiş sürümlerinin yer aldığı GTA Trilogy: The Definitive Edition, 11 Kasım tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / S ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.