Oyun

H1Z1'e konsola geliyor!

Geliştirici Daybreak Games, H1Z1'in PlayStation 4'e geleceğini duyurdu. H1Z1'in PlayStation 4 versiyonu HUD ekranı, yeni silah ilerleme sistemi ve 60 FPS desteği sunacak.

H1Z1'e konsola geliyor!

Geliştirici Daybreak Games, H1Z1'in PlayStation 4'e geleceğini duyurdu. Açık betası 22 Mayıs'ta başlayacak olan oyunda ayrıca bu ay bir de kapalı beta düzenlenecek. Kapalı beta kayıtları kısa bir süre sonra resmi internet sitesi üzerinden aktif edilmiş olacak.
 
H1Z1'in PlayStation 4 versiyonu PC için yayınlanan yeni içeriklerin yanı sıra yeniden düzenlenmiş kullanıcı arayüzü ve HUD ekranı, yeni silah ilerleme sistemi ve daha akıcı ve aksiyon dolu bir oynanış için yeni bir kontrol şeması sunacak. Daybreak Games'in oyunun PlayStation 4 için tamamen optimize edildiğini ve PlayStation 4 Pro'da 60 FPS çalışacağını da ekledi.
 
Son olarak oyun içi kozmetik ögeler ve dinamik tema içerecek özel H1Z1 paketi kısa bir süre sonra PlayStation Store'da ön siparişe açılacak ve PlayStation Plus abonelerine yüzde 20 indirim ile sunulacak.
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.