Oyun

Harry Potter evreninde geçen açık dünya oyunu " Hogwarts Legacy " geliyor!

Harry Potter'ın büyülü dünyasına adım atmaya hazırmısınız. Cevabınız eğer evet ise bu yapım sizleri memnun edecek. Yapımcıları tanıdık ve meşhur olan Hogwarts Legacy geliyor.

Harry Potter evreninde geçen açık dünya oyunu " Hogwarts Legacy " geliyor!

Avalanche Studios tarafından geliştirilmekte olan ve bir yıl önce Hogwarts Legacy adıyla duyurulan yeni Harry Potter açık dünya oyununu hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu yeni oyunun çıkış tarihinin 2021'in sonunda olması bekleniyordu, ancak bu yılın başında 2022'ye ertelendi . Şimdilik Hogwarts Legacy çıkış tarihi bir şekilde açıklanmış gibi görünüyor.

Toy World'deki bilgilere göre Warner Bros Genel Müdürü Rachel Wakley ile yakın zamanda yapılan bir dergi röportajı sayesinde, Hogwarts Legacy'nin piyasaya çıkış tarihiyle ilgili gizem, oyunun "Fantastik Canavarlar" ve "Dumbledore'un Sırları" filmlerinden sonra gelmesi yönünde. Bu filmler 8 Haziran 2022'de çıkışını yapacak.  Hogwarts Legacy'nin piyasaya çıkması söz konusu filmlerden sonra gerçekleşecek, dolayısıyla hayranların en az 2022'nin ikinci yarısını beklemesi gerekiyor.

Hogwarts Legacy fragmanı inanılmaz izlendi

Rachel Wakley, Hogwarts Legacy tarihi hakkında şunları söyledi: " Hayranlar arasında kesinlikle inanılmaz bir heyecan yaratacaktır ". Ayrıca, şu anda YouTube'da 25 milyon izlenmeyi aşan fragmanın Warner Bros'u şaşırttığı görülüyor. Rachel, “ Tepki inanılmazdı ve büyük bir başarı olacak gibi görünüyor ” diye ekledi.

Portkey Games etiketi altında ve JK Rowling'in katılımı olmadan çıkacak yapım, oyuncuların Hogwarts okulunda daha önce hiç olmadığı kadar öğrenci sınıfı, yazılı olmayanı deneyimleyeceği ve tehlikeli bir maceraya atılacağı 19. yüzyılın büyülü dünyasında geçecek.

Büyüdükçe büyülü dünyanın gizli bir gerçeğini keşfetme yolculuğu çıkacak. Güçlü büyülerde ustalaşmak, dövüş becerilerini geliştirmek ve çok daha fazlası bu oyunda sizleri bekliyor. Hogwarts Legacy'nin 2022'de gelecek bir yapım olduğunu ve açık dünya RPG olacağını hatırlatalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.