Oyun

Twin Mirror duyuruldu!

Bandai Namco ve Dontnod Entertainment, hikaye odaklı keşfetme oyunu Twin Mirror'ı duyurdu.


Bandai Namco ve Life is Strange'in geliştiricisi Dontnod Entertainment hikaye odaklı soruşturma oyunu Twin Mirror'ı duyurdu.

Peki oyunun konusu tam olarak ne? Sam, yakın zamanda yaşadığı bir çöküşten sonra kendine gelmeye çalışan 33 yaşında bir adam. En yakın arkadaşının cenazesi için Basswood, Batı Virginia'ya geri döner. Ancak bir otel odasında kanlı bir gömlekle uyanır ve önceki gece hakkında hiçbir şey hatırlamadığı zaman, gerçeği bulmak için araştırmaya başlar. Şuursuz bir seri katil miyiz?


 
Heyecan verici bir maceranın içerisine atılacağımız Twin Mirror, Batı Virginia'daki gizemi çözmeye sizi itecek. Sam'in kaderi, seçimleriniz ve değerlerinizin Basswood sakinleri ile olan ilişkilerini şekillendirirken aynı zamanda Sam'in hayattaki yerini de belirleyecek. 

Twin Mirror 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Yayınlanan duyuru videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.