Oyun

İstanbul Kıyamet Vakti güncellendi!

2007 senesinde çıkışını gerçekleştiren ve yüzde yüz yerli bir yapım olan İstanbul Kıyamet Vakti oyununun, altıncı ve en büyük genişletme paketi yayımlandı.

İstanbul Kıyamet Vakti'ne dev güncelleme!

2007 senesinde çıkışını gerçekleştiren ve yüzde yüz yerli bir yapım olan İstanbul Kıyamet Vakti oyununun, altıncı ve en büyük genişletme paketi yayımlandı.

Şimdiye dek yüz binlerce oyuncu tarafından oynanan MMORPG türündeki video oyunuyla daha öncesinde; Eminönü, Sirkeci, Mısır Çarşısı, Çemberlitaş, Topkapı Sarayı gibi tarihi bölgeleri ziyaret etmiştik. Yeni güncelleme paketiyle Haliç’in karşı kıyısına, Karaköy bölgesine geçiyoruz. 

İstanbul Kıyamet Vakti: Karaköy genişletme paketi için hummalı bir çalışma yürütüldüğünü rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu genişletme paketi için pek çok yapı, bire bir olarak oyuna ekleniyor. Hatta günümüzde olmayan bazı yapıları bile oyunda görebiliriz. Bunlar arasında; 1958 yılında Karaköy meydanında yapılan meydan genişletme çalışmaları sırasında yıkılmış Merzifonlu Kara Mustafa Paşa Camii ve Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Ortodoks Kilisesi’ni görebiliyoruz.

Türk Telekom Sobee Oyun Stüdyosu tarafından geliştirilen oyun, güncelleme ile beraber ek olarak Karaköy Meydanı,  Arap Camii, Karaköy Palas, Fransız Geçidi, Saint Benoit Lisesi ve Surp Krikor Lusavoriç Kilisesi gibi bilindik mekanları da oyuna getiriyor. 

Oyuna eklenen 10 yeni seviye ile 49’dan 59’a yükseltilen İstanbul Kıyamet Vakti Karaköy’de, yeni şef ve düşmanlara karşı zorlayıcı mücadeleler yeni kıyafet setleri, çok sayıda yeni materyal ve yeni iksirler oyunun paketindeki yeniliklerden bazıları olacak.  Ayrıca İstanbul Kıyamet Vakti’ne yeni başlayan oyuncular için kolaylaştırılmış görevler ve özellikli eşyalara daha kolay erişebilme imkanı da sunuluyor.

Özellikle Türk video oyunları endüstrisi adına kilometre taşı olarak sayılabilecek olan İstanbul Kıyamet Vakti oyununa olan destek ve genişletme çalışmalarının sürmesi sevindirici. Umarız Türk Telekom bünyesindeki Sobee Stüdyoları tarafından yeni yapımlar veya yeni genişletme paketleri görebiliriz.

Oyunu henüz denememiş olanlar, merak edenler, yeni genişletme paketini görmek isteyenler buraya tıklayıp, detaylı bilgilere ulaşabilir, oyunu ücretsiz olarak edinebilirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.