Oyun

İşte Nintendo Wii Mini!

Nintendo, Wii Mini'nin tanıtımını yaptı.

İşte Nintendo Wii Mini!

Oyun konsolu denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Nintendo, düşük fiyatlı olarak piyasaya süreceği yeni oyun konsolu Wii Mini'ye resmen açıkladı.

Kanada'da 7 Aralık tarihinde satışa sunulacak olan konsol 99.99 Kanada dolarına piyasaya sürülecek. Nintendo Mini, maliyetlerin düşürülmesi adına internet bağlantı özellikleri bulunmuyor. Onun için çevrimiçi olarak çalışan bazı Wii oyunlarını çalıştıramayacak. Konsol, medya servislerinin de yer edinmiyor ve Game Cube'le de uyumlu olmayacak.

1354045977_hbnkfyu.png

Wii Mini'nin Siyah ve kırmızı renk seçeneklerine sahip ve kutusunda kırmızı renkli bir Wii Remote Plus, sensör barı, güç adaptörü ve kompozit kablo ile geliyor. Wii aksesuarları ile uyumlu olacağı belirtilirken Wii Mini, Nintendo tarafından Wii dünyasına adım atmak isteyen kullanıcılar için büyük bir fırsat olarak nitelendirildi.

Şu an için Wii Mini'nin Kanada dışındaki ülkelerde çıkacağı tarih ve fiyatlandırma bilgisi bulunmuyor. Nintendo, Wii Mini ile düşük bütçeli kullanıcılara hitap ediyor ve bu konsolun ne kadar başarılı olacağı ilerleyen dönemlerde belli olacak.

Yorumlar
wii will rock us
türkiye de anasini ağlatırlar 250 dolar olur tıpkı nexus tabletin 750 lira olması gibi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.