Oyun

Roketleri hazırlayın Just Cause 4 geliyor!

Avalanche Studios ve Square Enix tarafından geliştirilen Just Cause 4, Xbox'ın E3 2018 konferansı sırasında remi olarak duyuruldu.

Roketleri hazırlayın Just Cause 4 geliyor!

Rico Rodriquez geri dönüyor. Avalanche Studios ve Square Enix tarafından geliştirilen Just Cause serisinin yeni oyunu Just Cause 4, E3 2018 Microsoft konferansında duyuruldu.

Çatışma, baskı ve şiddetli hava koşullarının hüküm sürdüğü Güney Amerika ülkesi Solís'te geçecek olan oyunda, ana karakterimiz Rico Rodriquez'in ne pahasına olursa olsun geçmişi hakkındaki gerçekleri ortaya çıkarmak üzere bir maceraya atılıyoruz.

Atlama tulumunu giy, tamamen kişiselleştirilebilir tırmanma çengelini kuşan ve Solís'e gök gürültüsünü getirmeye hazır olun sevgili Teknolojioku takipçileri.

Hollywood tarzı aksiyonu sizlere sunacak olan Just Cause 4, geçtiğimiz günlerde Steam reklamlarında sürpriz bir şekilde oyuncuların karşısına çıkmıştı. Bu sebeple duyurusu ile pek şaşırtıcı etki yaratmayan oyun seriye yeni bir soluk getirecek gibi duruyor. Çatışma anlarında aksiyon çıtasını yükseltmek için yeni girişimlere el atan Avalanche Studios, bakalım nasıl bir hikayeyle oyuncuların karşısına çıkacak?

Just Cause ne zaman çıkıyor?

Just Cause 4, 4 Aralık 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için raflardaki yerini almış olacak. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peki ya siz yeni Just Cause oyununu nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.