Oyun

Isınma turlarına başlayın Just Dance 2019 duyuruldu!

Her sene artık düzenli olarak çıkışını gerçekleştiren Just Dance serisi, bu sene de yenilenmiş haliyle oyuncuların beğenisine sunulacak.

Isınma turlarına başlayın Just Dance 2019 duyuruldu!

Artık her sene duyurulmasına şaşırmadığımız bir Ubisoft klasiği olan Just Dance serisi, bu sene de yeni bir oyunla bizlere merhaba diyor.

Yeni Just Dance oyununda bu senenin hit şarkıları damga vuracak gibi duruyor. Özel dans sanatçıları ile çalışan Ubisoft, Just Dance 2019'da oyunculara ne gibi sürprizler hazırladığı henüz bilinmiyor ancak konferansa Just Dance ile başlangıç yapan firma, gösteri yapmaktan asla vazgeçmeyecek gibi. Son oyunu 7 milyon adet satan Just Dance serisi, Ubisoft için büyük bir gelir kapısı olmuş durumda artık.

Genel olarak sunumu değerlendirecek olursak, Ubisoft bu sene pek bir gösterim gerçekleştirmedi. Özellikle yeni Splinter Cell duyurusu bekleyen oyuncular, umduklarını konferansta bulamadı.

Hemen hüzne boğulmanıza gerek yok sevgili Teknolojioku takipçileri, önümüzde Sony konferansı var. Mutlaka özel bir şeyler saklayan Sony, Splinter Cell oyununu sürpriz bir şekilde karşımıza çıkarabilir. 

Ek olarak Ubisoft, Assassin's Creed, Division 2 ve Beyond Good and Evil 2 ile bekleyenlerini memnun etmeye çalıştığı bir sunum ile bizlere veda etti. Peki ya siz genel olarak konferans hakkında neler düşünüyorsunuz? Yayınlanan açılış sahnesini yukarıdaki tarayıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.