Oyun

Kasım ayı ücretsiz PlayStation Plus oyunları belli oldu!

Sony Kasım ayında ücretsiz olacak PlayStation Plus oyunlarını açıkladı. Gelin haberimizde beraber göz atalım.


Sony'nin Kasım ayı için ücretsiz sunduğu oyunlar belli oldu, açıklamaya göre PlayStation Plus oyunları PS5'te de ücretsiz oynanabilecek. Ayrıca oyuncular, kasım ayında en fazla üç oyuna ücretsiz olarak erişebilecekler.

Üç oyundan kısaca bahsedecek olursak bunlar; Middle-earth: Shadow of War, Hollow Knight: Voidheart Edition ve Bugsnax olarak karşımıza çıkıyor.

Kasım ayı ücretsiz PlayStation Plus oyunları belli oldu!

Sony, PlayStation Plus aboneliğine sahip olan kullanıcıların kasım ayında ücretsiz olarak ulaşabilecekleri oyunları açıkladı. Sony'nin bu sefer açıkladığı oyunlar PlayStation 4 sahiplerinin yanı sıra PlayStation 5 sahiplerini de kapsıyor.

Yapılan açıklamalara göre aboneliğe sahip kullanıcılar, kasım ayında Middle-earth: Shadow of War ile Hollow Knight: Voidheart Edition'a ücretsiz olarak erişebilecekler. PS5 sahipleri, bu iki oyuna ek olarak Bugsnax isimli bir oyuna daha ücretsiz olarak sahip olacaklar. Şimdi oyunlara biraz göz atalım.

Middle-earth: Shadow of War 

Bu etkileyici oyun, 2014 yılında piyasaya sürülen Shadow of Mordor'un devamı şeklinde ilerliyor. Orta Dünya'da ordunuzu oluşturmak, kaleleri fethetmek ve Mordor'u içeriden ele geçirmek için düşman hatlarını yarın. Karanlık Lord Sauron ile Ringwraith'lerinin gücünü bu yeni ve destansı Orta Dünya hikayesinde yenin. Tek oyunculu yapıya sahip olan Middle-earth: Shadow of War, PC platformu için de Steam üzerinden satın alınabiliyor.

Hollow Knight: Voidheart Edition

Geliştirici ekip, bu oyunu ilk kez PC ve Mac'ler için 2017 yılında, Hollow Knight adıyla piyasaya sürmüştü. Oyunun gördüğü ilgi karşısında, 2018 yılında da Hollow Knight: Voidheart Edition'ı duyurdu.

Oyunun içeriğine gelirsek: Antik şehirleri ve ölümcül harabeleri keşfederek ilerlediğimiz oyunda kötü yaratıklarla savaşıp, böceklerle arkadaş oluyoruz. Kendi yolumuzu çizerek ilerlediğimiz bu oyunda, krallığın kalbine varıp gömülü gizemleri ortaya çıkarabiliriz.

Bugsnax

BU oyuna bir parantez açmamız gerekiyor. Bunun nedeni, oyunun PS5'in lansman oyunlarından bir tanesi olması. PlayStation Plus abonesi olup da PS5'i satın alan oyuncular, bu oyuna 12 Kasım itibarıyla ücretsiz olarak erişebilecekler. PS4 sahipleri isinse oyun henüz geliştiriliyor. 

Oyuncular, bir gazeteci olarak yer aldığı bu oyunda Snaktooth isimli bir adadaki böcekleri araştıracaklar. Epic Games üzerinden PC sahipleriyle de yine 12 Kasım'da buluşacak oyun, ilgi çekici bir konuya sahip gibi gözüküyor. 

Yorumlar
MozaiQ
Ps plus genelde insanları üzmemek için genele hitap eden oyunlar verir. Mesela ekimde nfs payback ve vampyr gibi çok iyi oyunlar verdi genel kitleye de hitap ediyordu ama eğer bunlar olursa iyi yapmış olmazlar. Shadow of war herkese hitap eden bir oyun değil. Bundan herkes yararlanamaz.
Cevapla
Ars
Aynen knk
💎G@kko💎
Bahsedilen oyunların bi katkısı olduğunu düşünmim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.