Oyun

League of Legends ve Valorant Game Pass'te ücretsiz oluyor!

Haziran ayındaki Xbox lansmanında Riot Games, şirketin en büyük oyunlarının Xbox Game Pass'e geleceğini söylemişti ve işte şimdi bunun ne zaman gerçekleşeceğini de biliyoruz.

League of Legends ve Valorant Game Pass'te ücretsiz oluyor!

Bu geceki Game Award öncesinde Riot, League of Legends, Valorant, Legends of Runeterra ve diğer (bonuslu) oyunların 12 Aralık pazartesi günü geleceğini duyurdu.

O günden itibaren Game Pass aboneleri, 162 şampiyonun tamamı açık (ve gelecekteki şampiyonlara ilk günden erişim şansıyla) ve %20 XP artışı ile League of Legends'ı PC'de oynayabilir. Bu arada Valorant, 18 ajanın tümünü (gelecekteki ajanlara ilk gün erişimiyle birlikte) ve Battle Pass, Event Pass ve aktif Ajan Sözleşmesi ilerlemesi için %20 XP artışı da getiriyor. Ek olarak strateji kart oyunu Legends of Runeterra, aboneliğinizle birlikte Foundations Set'i de (oyunun ilk kartları) içerecek. Son olarak Teamfight Tactics, PC ve mobil cihazlarda Tier One Little Legend avatarlarının rotasyonunu ve Nisan ayına kadar mevcut olan dört Arena Görünümünü de açacak.

League of Legends ve Valorant Game Pass'te ücretsiz oluyor!

Ocak ayından itibaren tüm Game Pass aboneleri, League of Legends: Wild Rift'i 80 şampiyonun tamamıyla mobil cihazlarda oynayabilecek. LoL ve Valorant gibi League of Legends: Wild Rift de geleceğin şampiyonları için ilk gün erişimine ve % 20 XP artışına sahip olacak.

Pazartesi gününden itibaren PC'deki Xbox Uygulaması, Riot Hesabınız ile Xbox Game Pass hesaplarınızı bağlamanız (veya henüz bir Riot hesabınız yoksa oluşturmanız) için talimatlar sunacak. Ek olarak, hesaplarınızı 1 Ocak'tan önce bağlarsanız geliştirici bazı ek avantajlar da sağlayacak. Bunlar arasında Valorant'ta Pocket Sage Buddy, League of Legends'ta Masterwork Chest ve Key, Teamfight Tactics'te Little Legend Nadir Yumurta, Wild Rift'te Rastgele İfade Sandığı ve Legends of Runeterra'da Prizmatik Sandık yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.