Oyun

'Vampire Survivors' sürpriz (ve ücretsiz) bir iOS ve Android sürümüne kavuştu

The Game Awards'da yalnızca tek bir adaylık almasına rağmen, Vampire Survivors gerçek bir yılın oyunu yarışmacısı. Oyun erken erişimle, yaklaşık bir yıl önce Steam'e ve yakın zamanda da Xbox'a geldi.

'Vampire Survivors' sürpriz (ve ücretsiz) bir iOS ve Android sürümüne kavuştu

Bundan sonra ise herhangi bir yerde veya herhangi bir zamanda bu oyunu oynayabilmek için Steam Deck veya Xbox Cloud Gaming’e ihtiyacınız olmayacak.

Polygon tarafından tespit edildiği gibi, Vampire Survivors aniden Apple App Store ve Google Play Store'a geldi. Yıl boyunca her iki mağazada da ortaya çıkan sayısız klonun aksine, bu gerçek. Dahası, mobil sürümler ücretsiz:  Vampire Survivors Steam’de ise 5 ABD doları ve Game Pass'e dahil.

Mobil sürüm The Game Awards'da sürpriz bir duyuru olacak gibi görünüyor. Belki de yakında PlayStation ve Nintendo Switch sürümlerinin haberlerini de duyarız.

'Vampire Survivors' sürpriz (ve ücretsiz) bir iOS ve Android sürümüne kavuştu - Resim : 1

'Vampire Survivors' sürpriz (ve ücretsiz) bir iOS ve Android sürümüne kavuştu

Konu hakkında deneyimi olmayanlar için, Vampire Survivors sizden kilitli bir başlangıç silahı ve yeteneği olan bir karakter seçmenizi istiyor, ardından sizi Castlevania'dan ilham alan bir dünyaya, sonsuz bir düşman akınıyla yüzleşmeniz (ama tuhaf bir şekilde içlerinde vampirler yok) ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmanız için gönderiyor. Silahlarınız otomatik ateşleniyor ve üzerinde kontrolünüz olan tek şey hareketleriniz ve seviye atladığınızda bir silah seçme ve karakterinize yetenek veya avantaj verme yeteneği. Oyun son derece keyifli ve hemen şimdi telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca mobil versiyonları dikey veya yatay modda oynayabilirsiniz.

Geliştirici Poncle, ilk ücretli Vampire Survivors genişletmesini ise 15 Aralık'ta yayınlayacak. Legacy of Moonspell, Steam ve Xbox'ta 2 dolara mal olacak. DLC'nin iOS ve Android sürümlerinde de çıkması sürpriz olmaz.

Yorumlar
osman
şu oyunun görüntü kalitesi artırılıp pc versiyona gelirse çok tutulur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.