Oyun

Middle Earth: Shadow of War bu hafta sonu ücretsiz!

Middle Earth: Shadow of War, bu hafta sonu boyunca Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacak.


Monolith Productions tarafından geliştirilip, Warner Bros tarafından yayınlanan Middle Earth: Shadow of WarSteam'de bu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunuldu.

Lord of the Ring temasını konu alan Middle Earth: Shadow of War, Mordor'un kanlı şanlı savaşarının ardından hikayeyi kaldığı yerden devam ettiriyor. Shadow of War ile oyuncular, yeni kahraman ve kötülerle dolu, daha kişisel ve geniş bir dünyaya, yeni bölgelere, daha fazla karaktere ve daha henüz anlatılmamış hikayeleri olan yeni karakterlerin olduğu bir evrene giriş yapıyorlar.

Oyuncular, oyun içerisinde tanıdık müttefiklerle karşılaşırken aynı zamanda Shelob ve Gollum gibi ikonik karakterlere ve doğanın gizemli ruhuna Carnan’a tanıklık edecekler. Bunların yanı sıra Orklar, Olog-hai, kadim Balrog Tar Goroth ve Sauron gibi ölümcül düşmanlarla mücadele edecek.

Ayrıca oyunu Steam üzerinde ücretsiz olduğu süre içerisinde satın almak isterseniz yüzde 50 indirim söz konusu oluyor. Bu şekilde oyunu hem deneyimleyerek hemde daha ucuz bir fiyata sonradan satın alabilme şansı elde etmiş olacaksınız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.